Whatsapp Hızlı Bilgi Hattı : 05551784840

Hijyen sertifikasının alınması zorunludur ve kurala uymayan kişi ve iş yerlerine ceza kesilmesi esas görülmüştür.

Hijyen Eğitimi Belgesi

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Hijyen Eğitiminde yerinde eğitim imkanı sunuyoruz. Yeterli çoğunluğu sağlamanızda durumunda firmanızda hijyen eğitimi düzenleyebiliriz. Eğitmenimiz planlanan gün ve saatte firmanıza gelerek hijyen eğitimini ve sınavını yapar. Eğitim sonrası en geç 1 hafta içinde eğitime katılan herkes için ayrı ayrı olmak üzere kişiye özel milli eğitim bakanlığı onaylı hijyen eğitimi sertifikası kurumunuza teslim edilir. MYK.istanbul kurumundan alacağınız hijyen eğitimleri ile işletmenizin prestijini artırın ve sürpriz cezalarla karşılaşmayın.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Hijyen Eğitimi Sertifikası hakkında mesai saatlerinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size ve firmanıza özel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Eğitimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bilgi@myk.istanbul adresine mail atabilirsiniz ya da +90 555 178 48 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hijyen Belgesi 70 TL

Hijyen sertifikasının alınması zorunludur ve kurala uymayan kişi ve iş yerlerine ceza kesilmesi esas görülmüştür.

✔ Aklınızdaki tüm soru işaretleri, bilgi alma ve başvuru işlemleri için "Bilgi Servisi" sayfasındaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belge Bilgi Hattı
Temsilci Çevrimiçi
Merhaba, MYK seviye 4 ve 5 sorumlu emlak belgesi hakkında bilgi almak istiyorum (b1)
Powered by